Albulena Haxhiu nga Vetëvendosje, sonte në Interaktiv ka thënë se si duket partia e saj do të shkojë e vetme në zgjedhje, pasi nuk shihet vullnet i LDK’së për koalicion.

‘LDK nuk janë te interesuar që të bashkëpunojnë. Personat vendimarrës që kanë pushtetin per vendime në LDK, dihet se kush jane’

Pas Liburn Aliut e Glauk Konjufcës, edhe Haxhiu e akuzoi Lutfi Hazirin si anti-VV

Ju pëlqen!

”Lutfi Haziri pengesë, prej 2014. Komplet anti VV. Siç po duket ne do te hyjmë vetë në zgjedhje”, tha ajo.

”LDK nuk është e para në sondazhe, por është Vetëvendosje”. – Shpërndaje dhe Pëlqeje gazetën e pavarur “MekuliPress”

Mekuli Press është në prag të mbylljes. Kemi nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. Na ndihmo sot edhe me vetëm 1 Euro! - FOTO: No copyright infringement is intended.