Qendra më madhe “ Shaban Spahiu” në Pejë është hapur me kohë për votim.

Këtë e bëri të ditur Armend Gjikolli, menaxher i kësaj qendre, duke shtuar se i gjithë materiali ka arritur me kohë në këtë qendër të votimit.

“Qendra e votimit “Shaban Spahiu” ka filluar në ora 7 në kohën e caktuar. Gjithçka ka qenë në rregull”, tha ai.

Ju pëlqen!

Xhevat Ibra nga Policia në Pejë po ashtu ka thënë se deri tani në këtë komunë nuk ka pasë asnjë incident.

Lexo po ashtu:  A e dini se si ka lindur Netflix?
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!