Kandidati për deputet nga radhët e VV-së, Haki Abazi, përmes një shkrimi në Facebok, ka shkruar për dorëheqjen e Presidentit të vendit, Hashim Thaçi dhe Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, duke u shprehur që votuesit ja kanë harruar edhe emrin.

Postimi i plotë

Hashim Thaçi-Jep dorëheqje menjeherë, së bashku me Kryetarin e Prishtinës të cilit votuesit ja kanë harruar edhe emrin.

Ndoshta ju pëlqen!
Loading...

Ky është qëndrimi i sovranit nga zgjedhjet e djeshme. /MekuliPress/ Nëse e keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj!

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. Na ndihmoni!
Loading...