Në orët e pasdites të së dielës Policia e Kosovës ka arrestuar një grua nga fshati Neredime e Ferizajt.

Kjo pasi që e dyshuara në këtë rast, ka sulmuar fizikisht burrin e saj. Siç njofton policia ajo me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje, ndërsa më shumë detaje nuk janë bërë të ditura.

Lexo po ashtu:  Veset, shijet dhe problemet e një gruaje shtatzënë janë të ndryshme
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!