Një konflikt familjar në Fushë Kosovë, përfundoi në përleshje fizike mes gruas dhe burrit.

Por, në këtë rast viktima ishte burri. Sipas asaj që ai ka raportuar në polici, gruaja e tij e kishte goditur me një enë kuzhine pas mosmarrëveshjes.

Si pasojë e sulmit, burri ka pësuar lëndime dhe është dërguar për trajtim mjekësor.

Ju pëlqen!

Rasti po hetohet nga njësitet policore, teksa nuk raportohet për të lënduar.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike! FOTO: No copyright infringement is intended.