Greta Koçi e ka publikuar këngën e re, të cilën e ka shoqëruar me videoklip muzikor.

Ashtu siç është edhe titulli i këngës, “E kuqe”, këngëtarja është veshur me të kuqe në videon e re.

Projekti është realizim i United Records, ndërsa muzikën dhe orkestrimin e ka bërë Jimmy.

Ju pëlqen!

Për anën vizuale është kujdesur produksioni BlackFish Entertainment që e ka xhiruar videoklipin.

“Aman” është një prej këngëve më të fundit të Gretës, e cila po ashtu ishte kompletuar edhe nga ana vizuale.

Lexo po ashtu:  Dua Lipa dhe shumë yje të tjerë performojnë këngën e njohur “Times like These”
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!