Greta Koçi e ka publikuar këngën e re, të cilën e ka shoqëruar me videoklip muzikor.

Ashtu siç është edhe titulli i këngës, “E kuqe”, këngëtarja është veshur me të kuqe në videon e re.

Projekti është realizim i United Records, ndërsa muzikën dhe orkestrimin e ka bërë Jimmy.

Për anën vizuale është kujdesur produksioni BlackFish Entertainment që e ka xhiruar videoklipin.

“Aman” është një prej këngëve më të fundit të Gretës, e cila po ashtu ishte kompletuar edhe nga ana vizuale.

*** VINI RE! Gazetaria jonë mbetet e pandikuar nga politikanët e nga milionerët e korruptuar. Askush nuk e kontrollon gazetën dhe kritikën tonë. Ndihmoje MekuliPress - Mbështete median e pavarur kombëtare.
Loading...
[wpedon id=16879]