Cili është greku që dha jetën për Shqipērinë? Si u përplas me ekstremistët e “Vorio Epirit”?

Çfarë shkruante ai për shqiptarët? Mos humbisni videon e plotë të dokumentarit të gazetarit Marin Mema.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. Na ndihmoni!