Cili është greku që dha jetën për Shqipērinë? Si u përplas me ekstremistët e “Vorio Epirit”?

Çfarë shkruante ai për shqiptarët? Mos humbisni videon e plotë të dokumentarit të gazetarit Marin Mema.

Lexo po ashtu:  Historia e panjohur e “Shërbimi sekret” të Zogut
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!