Reagon me të drejtë në një postim në Facebook reperi Gold AG.

Reperi shqiptar Gold Ag ka diçka të thënë për ata që publikojnë lajme të rreme për të.

Gold AG në llogarinë e tij në Facebook ka reaguar ashpër duke thënë se këto lajme përdoren vetëm për pëlqime dhe nuk mendojnë aspak për privatësinë e një personi ani se ai është fytyrë publike.

Ju pëlqen!

“Qe portalet tona me 400.000 e kusur LIKE, bojn titull te pa vertete per pak perfitim. Nuk e di kush duhet me u mare me keto lloj portale qe dje kishin thon qe Gold AG bohet baba e sot mpaska nderru jete dikush e prap une asnjonen spe di !!!”, shkroi ai.

©MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. FOTO: No copyright infringement is intended.