Aktori Çun Lajçi, përmes një postimi në Facebok ka treguar që është takuar me ministrin e jashtëm të Kosovës, Glauk Konjufcën.

Lajçi, shkroi që për herë të parë ka takuar Konjucën dhe shkruan që prap e dua
ani që s’jam i tij, që nga humbja e Çakorrit.

Postimi i plotë

Ju pëlqen!

 

Lexo po ashtu:  Sot ka ditëlindjen Konica i madh
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!