Aktori Çun Lajçi, përmes një postimi në Facebok ka treguar që është takuar me ministrin e jashtëm të Kosovës, Glauk Konjufcën.

Lajçi, shkroi që për herë të parë ka takuar Konjucën dhe shkruan që prap e dua
ani që s’jam i tij, që nga humbja e Çakorrit.

Postimi i plotë

Ju pëlqen!

Glauk!Ia nisën me m'shaPo thonë qenke ba i tyne, edhe pse sot për herë t'parë po t'takojHajt e bindi tash t'…

Slået op af Çun LajçiSøndag den 16. februar 2020

 

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!