“Gjyshet që duam”.

Një gjyshe fantastike fituese e çmimit të parë për kultivim të marihuanës në Panairin e Calnës në Kaliforni 1973.  /MekuliPress.com/ 
Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress

Mekuli Press është në prag të mbylljes. Kemi nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. Na ndihmo sot edhe me vetëm 1 Euro! - FOTO: No copyright infringement is intended.