Gjyakta Speciale i ka dërguar ftesë ish-komandantit të shtabit të përgjithshëm të UÇK-së, Agim Çeku.

Çeku raportohet se e ka marrë ftesën dje, dhe është ftuar në cilësinë e të dyshuarit.

Ai do të udhëtojë për në Hagë më 28 shtator.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike! FOTO: No copyright infringement is intended.