Nëse jeni një fans i vërtetë i enigmës, kjo foto do vërë në punë trurin dhe imagjinatën tuaj. Kushtojini vëmendjen detajeve të vogla dhe gjeni përgjigjen e duhur. Ekzistojnë tre mënyra për të zgjidhur këtë ekuacion duke lëvizur vetëm një fije shkrepse.Nëse nuk arrini ta gjeni dot përgjigjen e keni më poshtë:

  

Lexo po ashtu:  Ja 21 thënie të mira që ndihmojnë që emocionet të punojnë për Ty/ “Edukatë quhet aftësia për të dëgjuar pothuajse çdogjë pa e humbur temperamentin apo vetpërmbajtjen.”
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!