Dy vëllezër serbë janë gjetur të vdekur sot në fshatin Prilluzhë, të komunës së Vushtrrisë.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti.

“Rasti po cilësohet si vdekje e dyshimtë, trupat janë dërguar në obduksion. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:00”, tha ai.

Ju pëlqen!

Zahiti shtoi më tej se mosha e viktimave është rreth 60-vjeç.

Lexo po ashtu:  I arrestuari për 2 milionë eurot punonte prej 11 vjetësh në Thesarin e Shtetit
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!