Giuseppe Zanotti, ka krijuar një palë këpucë enkas për Rita Orën, për turneun e saj të radhës.

28-vjeçarja thotë se ka pasur bashkëpunim të ngushtë me Zanottin. Projektuesi, i është përshtatur krejtësisht stilit të Ritës.

Rita, e cila aktualisht është duke u përgatitur për turneun e radhës pas albumit të saj “Phoenix” që e ka lansuar gjatë muajit nëntor të 2018-ës, thotë se po ndihet shumë mirë dhe e gatshme të japë perfomancë të jashtëzakonshme./ koha.net/ MekuliPress/

©MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. FOTO: No copyright infringement is intended.