Sa e dhimbshme babai t’i këndoj birit të rënë për lirinë e kombit shqiptar në Kosovë.

Lavdi Eltonit dhe gjithë deshmorëve të atdheut.

 

Ju pëlqen!

 

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike! FOTO: No copyright infringement is intended.