Sa e dhimbshme babai t’i këndoj birit të rënë për lirinë e kombit shqiptar në Kosovë.

Lavdi Eltonit dhe gjithë deshmorëve të atdheut.

 

Ju pëlqen!

 

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot, të paktën edhe me 1 Euro!