Getta Beqa ka arritur një tjetër triumf në karrierën e saj.

Përmes një postimi në rrjete sociale, Beqa njoftoi për 2 medalje të reja ari në Kampionatin Mesdhetar në IFBB, Maltë.

Postimi i sajë plotë:

Ju pëlqen!

“Një tjetër triumf për Shqipërinë! 2 🥇🥇Medalje ari në Kampionatin Mesdhetar IFBB, Maltë.

Në foto së bashku me DubinasTeam, familjen time, Presidentin e Maltës, Kryegjyqtarin dhe komisionin mjekësor të IFBB”, thuhet në postimin e saj.

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën me 1 Euro!