Genta Ismajli ka publikuar këngën “Zjarr”, por duket se në sezonin veror  ajo ka rezervuar një tjetër surprizë.

“Prive” ka zbuluar se Genta do të bashkëpunojë me këngëtarin turk CezaR dhe kënga do të punohet nga vetë artisti turk. Veç kësaj thuhet se një pjesë të këngës Genta do ta këndojë në turqisht

Lexo po ashtu:  Këngët e Michael Jackson hiqen nga transmetimi në disa radio
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!