Kur bëhet fjalë për dashuri dhe seks, ndershmëria është rrugëdalja më e mirë.

Por në praktikë ne jemi të gjithë të gatshëm për të treguar një gënjeshtër të vogël e të bukur, për të ndikuar pozitivisht në ndjenjat e partnerit tonë herë pas here.

Tani, njerëzit i kanë rrëfyer këto gënjeshtra në një sondazh, dhe dallimi mes gënjeshtrave që tregojnë burrat dhe gratë është mjaft interesant.

Ju pëlqen!

Një 52% e femrave pranojnë të ulin numrin e tyre të të dashuruarve në të kaluarën kur e diskutojnë atë me një interes të ri dashurie.

Ndërkaq tek meshkujt, katër nga dhjetë pretendojnë që nuk kanë tradhtuar më parë. MekuliPress.com/ 
Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress 

Lexo po ashtu:  E QËLLUAR! Qeveria e Kosovës sot mori vendim që të shfuqizohet vendimi i qeverisjes së kaluar për përfitimet e ish-zyrtarëve pas përfundimit të mandatit të tyre.
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!