Hip hop ylli Genc Prelvukaj po përjeton vëmendjen më të madhe në kohët e fundit.

Dhe nga kjo mirë po duket se do të kapitalizojë reperi, duka paralajmëruar projekt të ri.

“Lule e Borës” titullohet projekti i ri i reperit shqiptar.

Ju pëlqen!

Projekti po vjen me videoklip dhe pritet të jetë një rap baladë.

Genci së fundmi konfirmoi se po i jep fund beqarisë.

Ai i propozoi të dashurës së tij, Eni Koçi, pas një lidhje të gjatë jashtë syrit të publikut dhe spekulimeve për relacionin e tyre.

Dyshja nuk kanë përjashtuar mundësinë që të publikojnë album të përbashkët.

Lexo po ashtu:  Për çdo fjalim, Harry dhe Meghan do të fitojnë miliona dollarë
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!