Arben Ahmeti kërkon që Vjosa Osmani duhet që brenda javës të sqarojë tri çështje kryesore, shkruan e pavarura MekuliPress.

“A do të ketë bashkëpunim me PDK-në? Nëse vendos Kryesia e LDK-së për bashkëpunim me PDK-në çfarë do të bëjë ajo. E dyta.
A është Vjosa Osmani për shkëmbimin e territoreve dhe a është konsultuar më Lutfi Hazirin për këtë çështje?
Dhe, si do ta bëjë luftën kundër korrupsionit. A do të ketë njerëz me aktakuza në listën e LDK-së?”, tha ndër të tjera Arben Ahmeti./MekuliPress/ – Shpërndaje dhe Pëlqeje gazetën e pavarur “MekuliPress”

Mekuli Press është në prag të mbylljes. Kemi nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. Na ndihmo sot edhe me vetëm 1 Euro! - FOTO: No copyright infringement is intended.