MekuliPress ju sjell ballinën e gazetës “Mundimi”, e shtypur nga Anglo-Amerikanet me 28 Nëntor 1944. Është dita e Flamurit...

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën edhe me 1 Euro!