Që kur Apple i ka lansuar AirPods, për dy vjet e gjysmë, kompanitë që prodhojnë kufje, po përpiqen t’i kopjojnë.

Ende asnjë nuk ka mundur t’ju afrohet, deri më tani kur Samsung i ka lansuar Galaxy Buds, që po konsiderohet të jenë po aq të mira.

Statistikat tregojnë se kufjet nga Samsung, zgjasin për gjashtë orë, një më shumë se ato të Apple. Janë shumë më të fryra se ato të rivalit dhe vështirë iu bëjnë atyre që i kanë veshët ëm të vegjël, megjithatë, kanë dizajn të pranueshëm.

Ju pëlqen!

Kutia e tyre ka madhësinë e perit dental, që mund të futet në pothuajse secilin gjep. Madje, mbushen pa tela, nëpërmjet sipërfaqes së Galaxy S10, që nuk mund të realizohet nga kufjet e Apple.

Me çmim prej 130 dollarëve, 30 dollarë më lirë se AirPods që nuk janë përditësuar qe dy vjet, Galaxy Buds duken shumë më të avancuara. Kufjet janë në dispozicion me tri ngjyra, të bardhë të zezë dhe të verdhë shumë të hapur. 

Lexo po ashtu:  Pesë filma që duhet të shikoni, nëse doni të kuptoni më mirë ekstremizmin
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!