Albumi i ri i Dua Lipës vazhdon të shënojë suksese të reja.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ka njoftuar fansat për suksesin më të ri të albumit “Future Nostalgia”, shkruan lajmi.net.

Albumi i artistes tashmë ka shënuar një rekord të ri, duke u bërë më i dëgjuari në “Spotify”, në kategorinë e femrave.

Ju pëlqen!

“Future Nostalgia nga Dua Lipa është albumi më i dëgjuar i një femre në vitin 2020 në Spotify me mbi 2.4 miliardë dëgjime”, thuhet në postimin e këngëtares.

Ky njoftim i Duas vjen pak orë pasi ajo bëri të ditur se po lanson koleksionin e ri në bashkëpunim me “Pepe Jeans”.

Linja e re e artistes do të jetë njëherësh e fundit në bashkëpunim me këtë brend, andaj ajo u shpreh e lumtur që bashkëpunoi me “Pepe Jeans”.

 

©MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. FOTO: No copyright infringement is intended.