ASNJË CENT PËR KOSOVËN NËSE VOTOHEN TË KORRUPTUARIT.


Lus të gjithë bashkatdhetaret posaçërisht Komunitetin e Biznesit në Gjermani që ti bashkangjitet kësaj iniciative e cila po përkrahet gjithandej në mërgatë.

Kosova duhet të udhëheqët nga të pakorruptuarë, nga profesionistë dhe ata që e duan Kosovën për popullatën e saj e jo nga ata politikanë të korruptuar që e duan Kosovës për xhepat e vet.
Rinisë duhet t’i kthehet shpresa e humbur, ata duhet ta shofin të ardhmen aty ku kanë lindur e jo rrugëve të botës.

Voto të ndershmen, voto ardhmërinë. Luftoje krimin, korrupsionin, të keqen dhe patriotizmin e rrëjshëm.

Ju pëlqen!

Duaje punën, ashtu e ndihmon dhe e don atdheun.

Me respekt, Deli Balidemaj /MekuliPress/ – Shpërndaje dhe Pëlqeje gazetën e pavarur “MekuliPress”

Lexo po ashtu:  Greqia kërkon sigurime ndërkombëtare për sovranitetin dhe integritetin e vet territorial
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!