Ftohen të interesuarit në promovimin solemn të veprës madhore, dhe shumë aktuale në skenën ndërkombëtare – veçanërisht ne ate europiane, me titull kapital “Rendi Global dhe Shteti-Komb” të autorit ish-Presidentit të Shqipërisë, politikanit, intelektualit global dhe akademikut të shquar shqiptar Prof.Dr.Rexhep Mejdani…! 

Fjalë rasti do të ketë Zv.Kryeministri i Kosovës z.Enver Hoxhaj, Akademik Prof.Dr.Rexhep Qosja, Prof.Dr.Sabri Kiçmari si dhe personalitete tjera te dalluara shqiptare me përshendetje dhe diskutime rasti …! 

Promovimi mbahet sot, te enjten, me 13 qershor, ne ora 13, në Amfiteatrin e Madh të Bibliotekës Kombëtare të Kosovës ! Jeni të mirëseardhur ! — 

Ju pëlqen!

/www.mekuliPress.com/  – Shpërndaje dhe Pëlqeje gazetën MekuliPress

Lexo po ashtu:  Kurti së bashku me Bislimin mbajnë konferencë për medie
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!