Fox news: Vetëvendosje! edhe në Tiranë – I ftuar: Hysamedin Feraj, bashkëthemelues i “Vetevendosjes” në Tiranë. /MekuliPress.com/ 
Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress

I ftuar: Hysamedin Feraj, themelues i "Vetevendosjes" ne Tirane

Slået op af Fax Web i Tirsdag den 9. april 2019
*** VINI RE! Gazetaria jonë mbetet e pandikuar nga politikanët e nga milionerët e korruptuar. Askush nuk e kontrollon gazetën dhe kritikën tonë. Ndihmoje MekuliPress - Mbështete median e pavarur kombëtare.
Loading...
[wpedon id=16879]