“Duhet ta shpëtojmë Telekomin nga zhvatësit dhe oligarkët”, thërret deputetja e ndershme e shtetit të varfër të Kosovës, citon e pavarura MekuliPress.

/MekuliPress.com/ 
Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot, të paktën edhe me 1 Euro!