Mediat ndërkombëtare kanë pasqyruar momentet e dhunës serbe ndaj futbollistëve shqiptarë ne Beograd.
Ndër pamjet më të shikuara ndërkombëtarisht ishin ato ku një tifoz serb godet me stol Bekim Balën apo momenti kur futbollistët shqiptarë nuk futen dot në dhomat e zhveshjes.
Gjithcka nisi prej flamurit të kombit shqiptar që u valëvit për disa minuta mbi stadiumin e Beogradit.

©MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. FOTO: No copyright infringement is intended.