“Picture of the Year”

Fotografia e fotoreporterit Ahmad Gharabli nga AFP me një grua palestineze dhe pjesëtari të forcave të sigurisë izraelite teksa fotografonin njëri-tjetrin u zgjodh Fotografia e Vitit 2019 në garën e mbajtur në Stamboll.
/MekuliPress.com/ 
Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress 

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën edhe me 1 Euro!