Militantet e PD dhe LSI i kane vene zjarrin institucionit te kryeministrise dhe atij te Kuvendit.

Ata kane hedhur bomba molotov ndaj institucioneve nderkohe qe kryetari i PD-se Basha, teksa ndiqte kete akt te rende, vazhdonte fjalimin i patrazuar duke mos bere asnje perpjekje apo thirrje per te ndaluar edhe pse pas shpines se tij dhe para syve te tij kishte vetem flake.

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot, të paktën edhe me 1 Euro!