Fotografitë e rralla janë ato të cilat të mbushin me emocion dhe sheh diçka të cilën nuk e keni parë për një kohë të gjatë.

E tillë është edhe fotografia e paraqitur më poshtë, në të cilën janë Isa Boletini, Ethem Vlora, Ismail Qemali, Mehmet Konica.

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot, të paktën edhe me 1 Euro!