Janë publikuar formacionet zyrtare për kryendeshjen e xhiros së shtatë të Premier Ligës në Angli, mes Manchester Unitedit e Arsenalit.

Takimi në Old Trafford vë përballë dy gjigantët, me telashe vjetëve të fundit, me këto përbërje:

United:

Ju pëlqen!

Arsenal:

Image
Takimi nis në orën 21:00
Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!