Ministri i Mbrojtjes së Shqipërisë, Niko Peleshi është pritur me ceremoni të shtetërore në Kosovë.

Peleshi u prit nga ministri i Mbrojtjes së Kosovës, Armend Mehaj.

Pas takimit pritet të ketë edhe prononcime për medie.

Ju pëlqen!

Kujtojmë që takimet mes Kosovës dhe Shqipërsië përforcojnë marrdhënet në mes kombit shqiptar.

©MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. FOTO: No copyright infringement is intended.