Ministri i Mbrojtjes së Shqipërisë, Niko Peleshi është pritur me ceremoni të shtetërore në Kosovë.

Peleshi u prit nga ministri i Mbrojtjes së Kosovës, Armend Mehaj.

Pas takimit pritet të ketë edhe prononcime për medie.

Ju pëlqen!

Kujtojmë që takimet mes Kosovës dhe Shqipërsië përforcojnë marrdhënet në mes kombit shqiptar.

Lexo po ashtu:  Deputeti i VV’së akuzon partitë në pushtet se shkaktuan krizën politike
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!