Është zbuluar fituesja e Miss Universe 2019.

Steve Harvey kurorëzoi fituesen të dielën në Atlanta, Georgji, transmeton Klan Kosova, përcjell MekuliPress.

Fituesja e vitit të kaluar Catriona Gray, nga Filipinet ishte prezente për t’ia kaluar kurorën fitueses së ardhshme.

Ndoshta ju pëlqen!
Loading...

Eventi përfshiu performancë nga Ally Brooke.

Dhe fituesja e këtij viti është Zozibini Tunzi nga Afrika e Jugut.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. Na ndihmoni!
Loading...