Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Glauk Konjufca, ka pritur sot në takim Ministrin në detyrë për Europë dhe Punët e Jashtme të Shqipërisë, Gent Cakaj.

Ky takim po zhvillohet në kuadër të vizitës së Cakajt në Kosovë me bashkëpunëtorët e tij.

Image
Lexo po ashtu:  Trump: SHBA bëri drejtësi. Al Baghdadi hodhi veten në erë bashkë me tre fëmijët e vet
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!