”Money Heist” ose i njohur më së shumti si “La Casa De Papel”, është tashmë online

Seriali spanjoll i cili ka pasur një sukses të madh ndërkombëtar falë Netflix, vjen tashmë me një sezon të katërt që e gjeni online nga SOT.

Edhe ky sezon përmban 8 episode, secili midis 41 dhe 57 minutash.

Ju pëlqen!

Netflix e ka publikuar të gjithë serialin njëkohësisht në të gjithë globin.

Sezoni i tretë përfundoi me ekipin që po planifikonte të shpëtonte Rio-n, i cili ishte kapur nga autoritetet.

Në finale banda u përlesh me autoritetet në Bankën e Spanjës dhe shikuesit mbetën në ankth për të parë vazhdimin e serialit.

Money Heist është një ndër serialet jo në gjuhën angleze, më të ndjekur në mbarë botën.

Lexo po ashtu:  Macja e Taylor Swift zotëron një pasuri prej 97 milionë dollarë
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!