Paulo Pogba është bërë lojtari i fundit që e tërheq një sponsor të Kampionatit Evropian nga tavolina e konferencave për shtyp.

Në Bruksel Kurti largoj coca Colen dhe piu ujë, ditë më parë, Cristiano Ronaldo në konferencë për shtyp e largoi Coca Colen, poashtu, duke bërë thirrje që të pihet më shumë ujë.

Ky veprim i portugezit i solli humbje pijes së gazuar rreth katër miliardë euro, shkaku i prishjes së imazhit sa do pak.

Ju pëlqen!

Tani, Pogba ishte ai që e largoi pije alkoolike, Heineken nga tavolina e konferencave, duke vazhduar më pas atë çfarë kishte për të thënë.

©MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. FOTO: No copyright infringement is intended.