Erdoganit po i thurrën këngë.

Ja edhe Fieri i këndon Erdoganit.
Më poshtë kënga për Preidentin turk Erdogan;

Ju pëlqen!

Fieri i këndon Erdoganit (Videokënga)

©MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. FOTO: No copyright infringement is intended.