Më 28 Nëntor, për nderë të flamurit kombëtar, artistët shqiptarë të Norvegjisë, organizojnë mbrëmje artistike.

E enjte, 28 Nëntor, Oslo,

Ora: 19.00 – 02.00

Ju pëlqen!

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!