Në faqen zyrtare të Lëvizjes Vetëvendosje, pas fotografive dhe emrave të deputetëve të kësaj partie, janë radhitur edhe 13 pozita tjera, pa foto, ku në çdonjërën shkruan “Mandat i vjedhur”.

VV-në në mënyrë të organizuar, dhe me qëllim shkatërrimi të këtij subjekti politik, e kanë sulmuar 13 deputetë në bashkëpunim me grupet dhe klanet e ndryshme politike dhe ekonomike.

Më pas 12 deputetë kanë formuar krahun e tyre politik, të quajtur PSD, ndërsa Donika Kadaj-Bujupi është kthyer “në shtëpinë e saj të vjetër”, në AKK.

Mekuli Press është në prag të mbylljes. Kemi nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. Na ndihmo sot edhe me vetëm 1 Euro! - FOTO: No copyright infringement is intended.