Familja e Murat Korpuzit në fshatin Shalë të Drenicës, për vëllezërit nga Shqipëria që mbetën pa shtëpi apo apartamente nga termeti i sotëm, mundemi të pranojmë dy familje, në dy shtëpitē tona për t’i strehuar.
Nr. tel. 044 /790768
044/206661

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën edhe me 1 Euro!