Një familje e mbledhur përpara Murit të Berlinit ngre 2 fëmijë të vegjël mbi telat me gjemba, që të mund t’i shohin gjyshërit e tyre në anën tjeter.

Këtu ndodhemi në pjesën perëndimore.

Shtator, 1961.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!