Duke ndare dhimbjen me vellezrit nga Shqiperia, dhe pas nji konsultimi familjar, vendosem qe te informojmë familjet e prekura nga termeti se :
Unë Naim Sylejmon Breznica me familjen time jemi te gatshem te strehojme dy familje nga Shqiperia.
Një familje ne Fashtin Miradi e Ulet, dhe një familje ne qytezen e Fushe Kosoves.
Shpenzinet i barte familja Breznica .
Contakti+383 44 158 165. +383 46 102 016

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën edhe me 1 Euro!