Exit Poll-i si çdo herë, edhe kësaj radhe ka dalë me rezultate të zgjedhjeve, të cilat nuk janë zyrtare mirëpo të realizuara nga anketat.

LVV – 30%

LDK – 30

Ju pëlqen!

PDK – 22.28

AAK-PSD- 10.58

Lexo po ashtu:  Kryeparlamentari Konjufca uron qytetarët për Vitin e Ri
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!