Era e duhanit në rroba është problem dhe mjaft bezdisëse.

Ndoshta nuk keni munbdesi për të ndërruar rrobat e një nate më parë, por as aromën e keqe të duhanit nuk e duroni dot.

Duke ndjekur këto metoda do shpëtoni nga era e rëndë.

Ju pëlqen!

Lereni gjatë natës jashtë bluzën apo pantallonat, dhe në mëngjes nuk do e kenë më erën e duhanit.

Përdorni sodë buke.

Uthulla para larjes është ideale për t’i thënë “lamtumirë” erës së duhanit.

Lexo po ashtu:  Si të forconi sistemin tuaj imunitar kundër Koronavirusit – Ja disa këshilla praktike nga specialistët
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!