Era e duhanit në rroba është problem dhe mjaft bezdisëse.

Ndoshta nuk keni munbdesi për të ndërruar rrobat e një nate më parë, por as aromën e keqe të duhanit nuk e duroni dot.

Duke ndjekur këto metoda do shpëtoni nga era e rëndë.

Ju pëlqen!

Lereni gjatë natës jashtë bluzën apo pantallonat, dhe në mëngjes nuk do e kenë më erën e duhanit.

Përdorni sodë buke.

Uthulla para larjes është ideale për t’i thënë “lamtumirë” erës së duhanit.

Mekuli Press është në prag të mbylljes. Kemi nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. Na ndihmo sot edhe me vetëm 1 Euro! - FOTO: No copyright infringement is intended.