Arlind Manxhuka

Eshte i natyrshem ky siklet. 20 vjet hajni po perfundojne sot. Pervecse nuk do te mund te vjedhin me, do te shohin edhe se si qeveriset.

Ju pëlqen!

Por kam nje frike, me kaq pak permbajtje dhe te harxhuar qe ne seancen e pare, nuk e di cfare opozitarizmi do te kemi ne seancat e tjera.

Lexo po ashtu:  - Mësimi nuk është lojë fëmijësh; ne nuk mund të mësojmë pa vuajtur.
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!