Pas vitesh të tëra në industrinë e muzikës, Ermali drejt kinematografisw. Në fakt lajmin e bëri me dije aktori Osman Azemi, shumë i sukseshëm në Kosovë, i cili në një intervistë ka folur për një projekt të ri të grupit Stupcat. Azemi zbuloi se ai dhe skuadra me të cilën punon kanë në plan të realizojnë një film e në të do të jetë edhe një rol për Ermal Fejzullahun.Nuk e kemi parë asnjëherë në rolin e aktorin, por vlen të theksohet se karizma e tij duket në video e intervista. Ai është një nga këngëtarët më të talentuar dhe me siguri edhe si aktor do të pëlqehet po njësoj.Kujtojmë se Ermali po punon për një duet me Fifin, por ende nuk ka detaje të reja.

View this post on Instagram

Hello Summer ☀️

A post shared by Ermal Fejzullahu (@ermal.fejzullahu) on

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!