Këngëtarja e njohur Era Istrefi e cila ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt te ri, si duket po i jep fund pritjes së fansave të saj.

Përmes një videoje të publikuar në rrjetin e saj social Instagarm, ajo ka njoftuar se këtë të premte do të sjell këngën e re “No Maybes”.

Kënga është në bashkëpunim me këngëtarin e hitit të njohur “Temtation” – Arash. Kujtojmë se Era Istrefi tashmë ka depërtuar në tregun ndërkombëtar  me dy hitet  “Bon Bon” si dhe “Life it Up”.

Ndoshta ju pëlqen!
Loading...

 

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. Na ndihmoni!