Era mbështet Duan lidhur me reagimin e fundit.

Pas debatit që shkaktoi postimi i flamurit me hartën e Shqipërisë së Madhe, Dua Lipa është sqaruar me anë të një statusi të gjatë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka dhënë se është e drejtë e secilit të ndihen krenarë me etninë dhe vendin nga vijnë dhe se nuk ka dashur asnjëherë të nxisë urrejtje.

Ju pëlqen!

Pas këtij postimi, asaj i doli në krah edhe Era Istrefi, e cila falënderon Duan për atë që bën.

“Mund të ndërlidhem me këtë shumë… është çështje kohësh të flasim për të. Faleminderit Dua Lipa”, shkruan ajo.

Lexo po ashtu:  Demi Lovato: Nuk dua një karrierë muzike me trupin tim
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!