Era mbështet Duan lidhur me reagimin e fundit.

Pas debatit që shkaktoi postimi i flamurit me hartën e Shqipërisë së Madhe, Dua Lipa është sqaruar me anë të një statusi të gjatë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka dhënë se është e drejtë e secilit të ndihen krenarë me etninë dhe vendin nga vijnë dhe se nuk ka dashur asnjëherë të nxisë urrejtje.

Ju pëlqen!

Pas këtij postimi, asaj i doli në krah edhe Era Istrefi, e cila falënderon Duan për atë që bën.

“Mund të ndërlidhem me këtë shumë… është çështje kohësh të flasim për të. Faleminderit Dua Lipa”, shkruan ajo.

Mekuli Press është në prag të mbylljes. Kemi nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. Na ndihmo sot edhe me vetëm 1 Euro! - FOTO: No copyright infringement is intended.