Nuk e di se përse mund të lejojmë që kryebashkiaku i Tiranës të na marrë për budallë e të na thotë se na duhen 10 mijë kulla për me punësu 3 milionë banorë!
As nuk e di se përse mund të na marrin për debilë e të na thonë se fajin për vjedhjen në Rinas e kanë kinezët!
Nuk e di se përse na marrin për qorra e na thonë se që të shohim stadiumin dhe sahatin e Tiranës na nevojitet t’u ngremë nga një kullë!

Ne jemi thjesht shoqëri frikacakësh dhe bashkëpunëtorë të atyre që na rrjepin.
Mbetet të mendojmë se në fund të fundit kush është frikacak deri në vdekje ka diçka prej budallës./www.mekulipress.com/h

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën edhe me 1 Euro!